Únik naznačuje Switch verzi Skyward Sword

17. srpen 2020 13:52 / Patrik Jelínek / Novinky / Diskuze (2)

The Legend of Zelda: Skyward Sword, titul původně určený pro původní konzoli Nintendo Wii, možná zamíří na Switch. Únik přinesla britská pobočka obchodu Amazon, kde byl titul zalistován do seznamu nabízených položek.

Nyní již nedostupný záznam, odkazující pouze na neexistující stránku, neobsahoval mimo cenovky předběžně stanovené na 70 liber a jména samotného titulu žádné další dodatečné informace o datu vydání nebo detailech případného portu. Konkrétní podobu zápisu hry můžete skrze zavčasu pořízeného záznamu sledovat níže.

Zástupci Nintenda se již v roce 2018 nechali slyšet, že si jsou vědomi pozornosti, jež s s vydáním Skyward Sword ve verzi pro Switch pojí. A ačkoli své prohlášení ještě tentýž rok sami dementovali, hráči i nadále drželi naději, že titul stávající konzoli od Nintenda v budoucnu navštíví. Důvodem k jejich sebedůvěře byla především skutečnost, že Skyward Sword byl spolu s Twilight Princess v minulosti testován na konzoli Nintendo Wii U, a to skrze vylepšenou HD verzi.

Vzhledem k existenci této vylepšené verze a nemalé popularitě titulu jako takového by dávalo nemalý smysl, že se hra své switchové verze nakonec dočká. Brzkému oznámení, případně i vydání hraje navíc do karet i fakt, že zanedlouho nastane oslava 35. výročí samotné série.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 18. 8. 2020 v 12.49

zaty: Nevím, mnohem radši bych si zahrál Skyward Sword, než třeba Ocarinu :D

Nahlásit nevhodný obsah

20922308
zaty napsal 17. 8. 2020 v 17.30

Zrovna Skyward Sword je z 3D Zelda her ten nejslabší. S Windwakerem nebo Twilight princess by mi udělali větší radost. Navíc HD verze už mají, takže by ten port na Switch stál Nintendo méně peněz.

Nahlásit nevhodný obsah