Bloodstained se chlubí novými záběry z hraní

7. listopad 2017 15:29 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Tvůrci atmosférické akční plošinovky Bloodstained: Ritual of the Night připomínají probíhající vývoj své akce a připomínají, čím vším bude tento duchovní nástupce Castlevanie unikátní a čím může své potencionální zájemce zaujmout.

Přiložené video odhaluje něco málo z průzkumu světa hry a spatřit lze lokace jak venkovní, tak i interiéry. Chybět pochopitelně nesmí ani ukázka ústředního prvku hry – boje, a to dokonce i s jedním z bossů hry.

Toho lze vidět na konci videa a ústřední tvůrce hry Kodži Igaraši jej představuje jakožto již dříve představeného samuraje, který má velkou averzi vůči všemu, co se jen otřelo okolo démonů. A právě i díky tomu má tento samuraj jménem Zangetsu v nelibosti i hlavní postavu hry.

Nicméně u podobných videí však ještě na delší dobu zřejmě zůstane, neboť Bloodstained: Ritual of the Night vyjde nejdříve až příští rok.

Zdroj: Eurogamer.net, www.GameInformer.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 8. 11. 2017 v 09.37

Ten souboj s meči na konci je dobrej. Nepřítel má pár jasných chvatů, ale dokáže je pěkně kombinovat, dashuje, jo tak to máme rádi. Tuhle grafiku bych chtěl u SALT&SANCTUARY.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 8. 11. 2017 v 09.08

Nástupce Castlevanie jsou Souls hry a zejména Bloodborne (mutanti, vlkodlaci, gotika, ...). Ale proč se nevrátit s touto hrou do 2D éry.

Nahlásit nevhodný obsah