Nintendo aktualizovalo firmware Switche

20. červen 2017 17:11 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (4)

Nintendo právě vydalo novou aktualizaci firmwaru pro Nintendo Switch, která přináší řadu zajímavých novinek a vylepšení. A s těmi je poslední generace konzole od Nintenda opět o něco více uživatelsky příjemná.

Nově kupříkladu lze zapnout vibraci JoyConů v momentě, kdy je hráči nemohou najít, což může usnadnit perné chvilky ty, kdy si člověk opravdu chce zahrát, jen zkrátka momentálně nemá z důvodu nepořádku v herním doupěti čím.

Ze záplavy dalších více či méně významných novinek pak ještě vypíchneme volbu registrace k odběru novinek týkajících se určitých titulů, možnost přidávání přátel i z ostatních platforem od Nintenda (tedy jmenovitě 3DS a Wii U) a čerstvě přidané notifikace o oznamující to, že se hráči připojili on-line.

Za další nechybí ani opravy různých hráči objevených přešlapů a zde Nintendo avizuje, že se konzole zbavila chyb těch, kdy nebylo možno aktualizovat hry a kdy se kupříkladu usínající a do dokovací stanice zapojená konzole postarala o to, že některé typy televizí samovolně přepnuly na jiný HDMI vstup.

Kompletní výčet změn můžete zahlédnout zde, my k tomu jen ještě dodáme odkaz na Xzone, kde si lze konzoli mimo jiné rovněž pořídit. Ve finále také můžeme ještě připomenout i naše vlastní dojmy z tohoto unikátního kousku hardwaru.

Zdroj: GameSpot, www.GameInformer.com, Kotaku

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
7739207
spoock napsal 21. 6. 2017 v 11.45

mi hlásá wifi furt 2 čárky, ač mám router asi dva metry od Switche

Nahlásit nevhodný obsah

20873172
HonZyczech napsal 21. 6. 2017 v 08.23

MyBullet: To jsem taky na zahraničních forech četl. Nicméně jsem to osobně ještě nezkoušel, protože hraju z 99% v dock modu a používám LAN.

Nahlásit nevhodný obsah

20843606
MyBullet napsal 20. 6. 2017 v 20.45

Zlepšilo se výrazně Wi-fi. A hráči reportují, že Switch začal rozeznávat Pokkén ovladače jako Pro Controlery.

Nahlásit nevhodný obsah