Tvůrce Binding of Isaac chystá další hru

14. květen 2017 08:47 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Vývojář Edmund McMillen, který má se svém portfoliu například hardcore plošinovkou Super Meat Boy a návykové akční RPG The Binding of Isaac, dává světu vědět, že již brzy odhalí něco zcela nového.

Dosud tajemstvím zahalený a stále ještě nepojmenovaný titul mu již tři měsíce pomáhá vyvářet programátor Tyler Glaiel. Tito pánové slibují zcela novou značku, jež se bude vyznačovat svojí (náročnou) obtížností i podivností a jež bude hrát na osobní notu. Zároveň má jít o titul, který přinese úžasné ovládání a který, tedy alespoň po stránce velikostí úrovní, má být dosud největším McMillenovým projektem.

Ovšem co si pod tím celkově představit, to lze nyní jen těžko odhadovat, nicméně předchozí hry celkem jasně vypovídají o tom, že se McMillen příliš neobává vystoupení z tradičních žánrových škatulek a že bychom se mohli dočkat něčeho přinejmenším neotřelého. Zatím však nevíme kdy a jakých platformách tomu tak bude, datum odhalení se prý ale již blíží a celkově můžeme jen kvitovat fakt, že se McMillen chystá udělat také něco jiného než jen další z řady přídavků pro The Binding of Isaac. Ostatně samotné oznámení tohoto projektu přišlo skrze příspěvek, který se věnoval právě dalším novinkám výše zmíněného titulu.

Zdroj: www.GameInformer.com, IGN, Kotaku, DualShockers, Rock, Paper, Shotgun

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20894476
pavel.makal napsal 15. 5. 2017 v 09.39

Ocelotr2.0: Takže hodně? :)

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr2.1 napsal 15. 5. 2017 v 07.11

Popularitu Izáka jsem nepochopil. Hrál jsem to, ale bavil jsem se asi jako kdybych jel po struhadle do bazénu s jódem.

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 14. 5. 2017 v 18.55

tak to je super

Nahlásit nevhodný obsah