Nový Batman již zřejmě zná své jméno

25. únor 2017 18:20 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (7)

Vypadá to, že montrealské studio Warner Bros. Games přebírá od britského týmu Rocksteady otěže a skutečně chystá další díl Batmana (pro předchozí spekulace zavítejte na kartu hry). WB Game Montreal přitom nejsou žádnými amatéry – tento tým měl v minulosti na starosti Batman: Arkham Origins, na kterého by ten další Batman zřejmě mohl navazovat. Mějme ovšem na paměti, že se aktuálně jedná opět pouze o pouhé spekulace a nikdo nic konkrétního zatím nepotvrzuje.

Nicméně pokud je na současném úniku informací něco pravdy, tak je nač se těšit – nový Batman má totiž nejen jméno, ale dokonce už i konkrétní detaily týkající se herní náplně. A právě proto vás musíme hned na začátku jedním dechem varovat – jestliže si nechcete nechat cokoli prozradit, tak raději nečtěte dále a počkejte si na oficiální představení, jež bude mít jistě citlivější charakter.

Celým názvem Batman: Arkham Insurgency by se měl odehrávat tři roky po událostech Arkham Origins, ve vývoji je již od roku 2014 a pohání jej stejný engine, na kterém běžel i Arkham Knight. Ve hře by měly být hratelné dvě postavy – Batman a Dick Grayson, který se vtělí do kůže Robina.

Novinkou by mělo být větší množství přístupných interiérů a chybět by přitom neměla netopýří jeskyně ani hlavní sídlo Bruce Wayna.

Co se lokací týče, tak hra by pochopitelně měla nabídnout nové prostory, jež budou velikostně srovnatelné s lokacemi z Arkham Knight, novinkou by však mělo být větší množství přístupných interiérů. Chybět by přitom neměla netopýří jeskyně ani hlavní sídlo Bruce Wayna, je to ale pochopitelně právě ona nová oblast hry, kde se bude odehrávat to hlavní po stránce příběhu.

Ten bude pojednávat o masivním útěku kriminálníků z věznice Blackgate a vyšinutých jedinců z Arkham Asylum a o nadvládě zločinných živlů v inkriminované částí Arkhamu. A právě tam bude muset Batman zamířit a pomoci tamním civilistům.

Dopomáhat v tomto snažení bude moci hráčům i známý Batmobil, ten však bude tentokráte lehce odlišný a nenabídne tolik možností k boji, neboť ten se tentokrát bude odehrávat především mimo něj. Zde se mohou hráči těšit na komplexnější soubojový systém, který sice bude stále spoléhat na správné načasování akcí, měl by však nabízet větší hloubku.

Hlavním protivníkem hry by přitom měl být Owlman, za jehož zády by měl stát Soví tribunál a jednotky Talon, jež budou představovat ty nejtužší nepřátele s tím, že tentokrát nebudou ve hře chybět ani souboje s bossy. Z těch kladných postav se pak zřejmě můžete těšit na Alfreda, Luciuse Foxe a na Barbaru Gordon, jež bude mít údajně zálusk na Dicka Graysona.

Zatím to zkrátka vypadá zajímavě a vypadá to, že k oficiálnímu odhalení by mohlo dojít již brzy – v minulosti již Warner Bros. lákali na 8. březen, a právě nový Batman by mohl být tím, co se poprvé oficiálně objeví na veřejnosti.

Zdroj: WCCFtech, PlayStation Universe

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877004
triple napsal 26. 2. 2017 v 14.30

Origins nebyl spatny dil, jen co se tyce hratelnosti bylo to vedeno prilis na souboje, narozdil od AC ktere bylo po vsech stranach vyvazene. AK byl takovy filmovy opus, nic co by se priblizovalo kvalitam AC nebo AA.

Za novy dil v duchu AA + AC bych byl rad, at uz co se hratelnosti nebo grafiky tyce.

Editováno: 26. 02. 2017 v 14.32

Nahlásit nevhodný obsah

20894901
Beranir napsal 26. 2. 2017 v 08.25

ted po dlouhé době kdy sem konečně mohl dohrát i AK, konečně mi nejede jako slideshow, musím říct že to byl opravdu skvělej batman ikdyž tam opravdu bylo trochu moc toho batmobilu, celkově se ale jedná o super hru a ikdyž origins na druhou stranu opravdu bledne v porovnání s AK nebo jakýmkoliv jiným dílem série, stejně si myslím že celkově patří k těm lepším hrách o superhrdinech obecně a pokračování si rád zahraju.

Nahlásit nevhodný obsah

20877159
Dominik Nečesánek napsal 25. 2. 2017 v 23.51

No vida, novýho Batmana si mile rád zahraju :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 25. 2. 2017 v 21.39

Origins byl nejhorší díl.

Nahlásit nevhodný obsah

20859208
doomista napsal 25. 2. 2017 v 20.08

Owlman, Soví tribunál a Taloni... Začínám být opravdu zvědavý na příběh a na to, jak to všechno tvůrci chtějí ukočírovat, protože Taloni jsou nesmrtelní a jediný způsob, jak je zneškodnit je zmražení a Owlman je z alternativní reality, takže (překvapivě) je se Sovím tribunálem propojený pouze jménem.

Nahlásit nevhodný obsah

8530612
Superman25 napsal 25. 2. 2017 v 18.42

Super to zni slibně. Arkham Knight nbyl vůbec špatne,j ale právě souboje ve vozidle mi hru pokazili. Vym že kvůli plynulosti bylo nutny udělat většinu obektu snadno znicitelnych aby batmobilu nestalo nic v ceste a zaroven nebylo město prázdné. Pro me ale byly predchozi 3 hry mnohem lepsi a to i 3 dil kterej melo na starosti prave WB.

Editováno: 26. 02. 2017 v 02.29

Nahlásit nevhodný obsah