Bully dnes vychází na Androidu a iOS

8. prosinec 2016 13:02 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

Nechce se to na první pohled zdát, ale hra Bully od vývojářů z Rockstaru letos slaví 10 let od svého vydání. Už začátkem roku se na PS4 objevil ne zrovna vydařený port, aby se hra mohla v těchto dnech podívat i na mobilní zařízení.

S cenou nastavenou na 200 Kč dostanete speciální výroční edici, která nabízí veškerý obsah, který kdy pro hru vyšel a vylepšenou grafiku. Ať už se to týká rozlišení, textur či systému osvětlení, vše by mělo připomínat nejpokročilejší verzi, kterou je Scholarship Edition na Steamu. Samozřejmostí pak je přepracované ovládání, aby bylo možné Bully ovládat i na dotekovém displeji.

O přípravu portu se postarali vývojáři ze studia War Drum, kteří se podepsali už pod mobilní verze GTA: Chinatown Wars, GTA 3, GTA: San Andreas a Max Payne. V tomto ohledu tedy mají poměrně dost zkušeností a myslí i na hráče v tom ohledu, že jim umožňují ukládat rozehranou hru z mobilních zařízení do Rockstar Social Club a volně tak navázat ve hraní třeba na počítači, po příchodu z terénu.

Zdroj: Gamespot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20886852
a.thomas.95 napsal 8. 12. 2016 v 14.35

Gta 3 , Vice city ,. San Andreas , Max payne 1 , na android super nejlepší hry co snad můžou vyjít o proti Gameloft Gangstar třeba , , čekal jsem spíš Max Payne 2 nebo Gta IV nějakou osekanější na Android ale tak Bully myslím že je to zbytečný,

Nahlásit nevhodný obsah

20906438
pzp14489 napsal 8. 12. 2016 v 13.50

No, Chinatown byla OK, ale třeba SA bylo kvůli ovládání na nic. Je mi jasný, že to asi není tak lehké, předělat něco z vladače na dotykáč, ale tak proč to dělají. No, asi si počkám na nějakou akci a zkusim to, ale moc tomu nevěřím.

Edit: Mimochodem, kde přesně si na Xzone můžu koupit Bully?...

Editováno: 8. 12. 2016 v 13.51

Nahlásit nevhodný obsah