Shovel Knight bude mít pokračování

2. prosinec 2016 09:46 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Během udílení cen Game Awards 2016 došlo k řadě příjemných a milých oznámení, a to nejen těch velkých, ale i těch na nezávislé scéně, kam spadá aktualita následující. Odhalení se totiž dočkalo pokračování indie plošinovky jménem Shovel Knight. I když, o pokračování v pravém smyslu se vlastně tak docela nejedná.

Řeč totiž příští rok dojde na příběhový prequel jménem Specter of Torment, ke kterému si nyní také můžete prohlédnout prémiový trailer, jež představuje odlišného hrdinu. Tím totiž nebude klaďas s lopatou, ale Specter Knight, který umí běhat po zdech a jehož cílem není nic menšího než založení řádu jménem Order of No Quarter, tedy záporáků původní hry.

Shovel Knight: Specter of Torment přitom slibuje být pořádným kusem hry – tvůrci slibují větší porci obsahu než v případě originálu a fanoušci se tak mohou těšit na nové lokace, hudbu, čerstvé nepřátele, objekty, bossy, zbraně i další výbavu a spoustu dalšího. Těšit se je tedy zřejmě zkrátka na co a dočkat bychom se měli již na jaře příštího roku.

Zdroj: GameSpot, Polygon, tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20843606
MyBullet napsal 5. 12. 2016 v 23.36

Už druhé FREE DLC!
Proč nepíšete, že to bude datadisk zdarma?

Nahlásit nevhodný obsah