Lego City Undercover také pro Switch

22. listopad 2016 17:49 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (2)

Pokud bychom měli jmenovat jednu z her z Nintenda Wii U, která skončila nedoceněná, pak je to jednoznačně Lego City Undercover. Open-worldové „Lego GTA“ je překvapivě návykové, trvanlivé a dostatečně zábavné, což si uvědomují i lidé z Warner Bros. Rozhodli se totiž, že s vydáním Nintenda Switch přichystají port.

Informace je o to radostnější, že se hra nepodívá pouze na novou konzoli od velkého N, ale také na PlayStation 4, Xbox One a PC, díky čemuž se snad naplní potenciál hry, kterou kvůli původnímu vydání v roce 2013 pouze na Wii U spoustu hráčů minulo.

I s odstupem bezmála čtyř let se proto jeví multiplatformové vydání jako logický krok, a i když lidé z herní divize Warner Bros. zatím nesdělili detaily, zda přidají k portu i nějaké bonusy, je rozhodně nač se těšit. Pokud půjde všechno podle plánu, hra bude připravena už v prvním čtvrtletí příštího roku a po odkladu Zeldy se jistě stane vítaným launchovým titulem Switch.

Zdroj: Shacknews

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20843606
MyBullet napsal 23. 11. 2016 v 00.12

Skvělá zpráva, po možnosti to hrát i na 2DS/3DS.

To mi ještě ztěžuje rozhodování jestli čekat na Switch, nebo jít do New3DS

Nahlásit nevhodný obsah

20838584
RomanK47 napsal 22. 11. 2016 v 22.08

Hra byla také dostupná na 3DS. Mimochodem kdo někdy váhal či jen uvažoval o pořízení 2DS, tak je nejvhodnější doba u Nintendoshop.cz, díky Black Friday fantastická cena, jen 1290 Kč včetně adaptéru http://www.nintendoshop.cz/black-friday…
Pořídil jsem si konzoli letos v létě a nelituji, je to nostalgie jako se starým dobrým GameBoy, už teď mám doma plný šuplík 3DS her a nevím, kterou hrát dřív.

Nahlásit nevhodný obsah