Co všechno umí luk v nové Zeldě?

28. srpen 2016 20:27 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (6)

Evropské zastoupení Nintenda se jalo potěšit fanoušky letité Zeldy a na svém Twitter účtu se vytasilo s kratičkým teaserem v pořadí již těžko uvěřitelného devatenáctého hlavního pokračování série Zelda. Breath of the Wild byl původně oznámen již v roce 2013 na Wii U. Hra však stále nevyšla a vyjde nejdříve příští rok, a to nakonec nejen na Wii U, ale i na tajemstvím stále ještě zahalené Nintendo NX.

Záběry odhalují to, co všechno jde ve hře vyvádět s lukem a různými typy šípů. Kromě klasického dřevěného tak budou hráči mít k dispozici i šípy ohnivé, s výbušninou a dokonce i ty mrazivé. Tvůrci funkcionalitu zmiňovaných ukazují na jedné drobné lokaci a v necelé minutě záběrů, fanoušky hry a série celkově ale jistě potěší především pohled na kouzelnou atmosféru hry, jejíž vývoj se zatím jen neutěšeně protahuje.

I za málo tak nyní mohou být fandové hry vděční, a nezbývá tak než se obrnit trpělivostí. Zatím to ale vypadá, že by se vývoj mohl ubírat dobrým směrem, co říkáte?

Zdroj: Siliconera, Twitter, VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 30. 8. 2016 v 10.15

TseruMaru: Děkuji za radu. Snažím se takové hry nekupovat. Naštěstí mám z minulosti fůru restů, které se snažím dohrát, a tak si hry koupím až v dodatečných "definitive" edicích nebo "remastrech". I proto jsem docela rád, v poslední době, za novou kompletní edici Zaklínače 3, Bioshocku, MGSV. Vždy doufám, že v těchto edicích jsou hry už opatchované. Snad.
Ale u mnohých by to bylo dlouhé čekání. Například už loni se spekulovalo, že vyjde kompletní edice Th Evil Within, s patchi, s DLC. Bohužel nic. Tak třeba letos.

Nahlásit nevhodný obsah

20877960
TseruMaru napsal 29. 8. 2016 v 22.49

Mitsurugi: Nevím, jak vy ostatní, ale já mám dost her, které nikdy nic nevyžadovali a běžej naprosto v pohodě bez problémů. A ty, co problémy měly, většinou stály za prd, i kdyby je opravili, takže jsou vespod sloupečků s mými hrami a nevytahují se. :D

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 29. 8. 2016 v 16.24

TseruMaru: To jsi mu rovnou mohl napsat ať si nekupuje skoro nic :D

Nahlásit nevhodný obsah

20877960
TseruMaru napsal 29. 8. 2016 v 15.36

Zajímá mne jak to bude vypadat na Wii U a NX, nechce se mi kupovat NX hned jak vyleze.
Masarkavtrenyrkach: Tak si nekupuj nefunkční sračky. :D

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 29. 8. 2016 v 13.34

Masarkavtrenyrkach: +1 jedou ve starých kolejích, kde neodiskutovatelná kvalita ustupuje podřadným věcem jako je doba vývoje. Konzolovky narozdíl od PC her jeli vždy bez patchů protože na cartridge/PS2/GC DVDs se jaksi špatně patchovalo. Tleskám, to už PC/PS4/XONE hráči v podstatě neznají a kupují nehotové broken AAA produkty. cough *Ubishit* cough *Divisionshit*

Editováno: 29. 08. 2016 v 13.36

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 29. 8. 2016 v 10.16

Mít hru vlajkové frančísy pro vlastní konzoli ve vývoji šest let je jistě tragédie.
Na druhou stranu Nintendo je pověstné tím, že hry po vydání jsou po funkční stránce bezchybné a na nějaké patche se u Nintenda moc nehraje.
Ano, objevilo se několik výjimek. Z poslední doby Pokémon X/Y, který měl problém s uloženou pozicí v určité lokaci. Ale na současné poměry day-one patchů s následným patchováním všeho možného ještě měsíce po vydání, takže na samotné placce si domů přinesete neúplného mrzáčka, je to věc nevídaná. Přímo ušlechtilá.
Vždy když se podívám na ty smutné blu-ray disky, které mi leží v šupleti, a které jsou bez patche neúplné, s chybami, s technickými problémy, je mi do pláče. Jak budu tyhle hry hrát za deset dvacet let? Asi nebudu, protože server Sony nebo Microsoftu už nepoběží.

Nahlásit nevhodný obsah