Zápis mezi rekordy za kostým Batmana

25. srpen 2016 15:46 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

Možná jste ani neměli tušení, že existuje hráčská odnož Guinessovy knihy rekordů. Kupodivu ale nemusíte být zrovna profesionální hráč Counter-Strike nebo některého z populárních MOBA titulů, abyste se na její stránky dostali. Stačí hodně času, talent, šikovné ruce a dobrý nápad.

Expert na tvorbu speciálních efektů a nejrůznějších monster pro filmový průmysl Julian Checkley si vytvořil Batmanův oblek ze hry Batman: Arkham Origins. Aby toho však nebylo málo, svůj kostým vylepšil hned 23 kusy vybavení, které Batman běžně používá, ať už ve zmiňované hře, nebo v jiných případech. Patří mezi ně funkční displeje v rukavicích, magnetické sledovací batarangy, kouřové bomby nebo známý vystřelovací hák.

Kostým napřed vytiskl na 3D tiskárně jako formu a následně jej vymodeloval z pružné uretanové gumy. Jednotlivé součásti pak upravil, nabarvil a opatřil potřebnými detaily, aby je následně připevnil na speciálně navrženou podkladovou vrstvu. Největším oříškem při návrhu kostýmu bylo zajištění místa pro všechna technologická udělátka, která Batman při svých dobrodružstvích využívá. Checkley je na své dílo patřičně hrdý a svůj zápis do herní odnože Guinessovy knihy rekordů bere už jen jako třešničku na dortu. V akci si oblek můžete prohlédnout v přiloženém videu.

Zdroj: Videogamer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8530612
Superman25 napsal 28. 8. 2016 v 13.04

vikyy98: :D jako pravda no ale i tak je to fatalní kostým a fakt promáklej

Nahlásit nevhodný obsah

20864651
vikyy98 napsal 25. 8. 2016 v 21.03

Není divu, že si vybral Batmana. Batman se nesměje a tomuhle týpkovi by to taky neslušelo.

Nahlásit nevhodný obsah