Cartridge pro NX jsou stále pravděpodobnější

27. červen 2016 10:39 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (2)

O tom, že by se Nintendo s NX mohlo po letech vrátit k využívání catridgí i u velké, „stolní“ konzole, jsme vás už jednou informovali. Nyní se na povrch dostaly nové zprávy, které tyto spekulace ještě více potvrzují.

Uživatelé diskuzního fóra NeoGAF v nedávné době objevili několik velmi zajímavých nových registrací ochranných známek. Podle nich by připravovaný titul The Legend of Zelda: Breath of the Wild mohl na připravovaném systému vyjít právě na cartridgi. Ochranná známka přímo zmiňuje toto médium, zároveň mluví i o diskové verzi pro Wii U.

Další možností je, že pasáž o cartridgích naráží na dlouho spekulovanou přenosnou verzi NX. Podle některých zákulisních informací má mít konzole handheldový element, který si s sebou budete moct vzít na cesty. Jak domácí, tak přenosná konzole by mezi sebou měly sdílet hry a ostatní software, je tedy možné, že Breath of the Wild pro NX vyjde jak na disku, tak na cartridgi. Žádná z těchto domněnek ale zatím není podložena faktickými důkazy.

 

Zdroj: Gamingbolt

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20896325
jary.burian napsal 28. 6. 2016 v 02.18

Podle me budou podporovat presne ty same karty jako Nintendo 3DS a byl by gol kdyby nova konzole byla zpetne kompatibilni s N3DS. To by si pak lidi zahrali sve oblibene tituly na nove konzoli :-)

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 27. 6. 2016 v 12.07

Zajímavé. Třeba se objeví Zelda i na disketách :-D

Nahlásit nevhodný obsah