Plakát potvrdil bojovku Injustice 2

8. červen 2016 10:07 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (1)

O pokračování bojovky Injustice: Gods Among Us jsme psali už koncem května. Tehdy se poprvé objevily informace, že americký tým NetherRealm Studios, autoři posledních dvou dílů série Mortal Kombat, pracují na druhém dílu. Teď už o tom není pochyb.

Francouzský web Gameblog.fr v květnu tvrdil, že hra bude oznámená na E3 a vyjde příští rok v březnu pro PC, PS4 a Xbox One. Šéf studia Ed Boon, mimo jiné autor série Mortal Kombat, jen o pár dní později s humorem sobě vlastním lákal na Injustice 2 i na svém Twitteru a žertoval s odkazem na římskou číslovku II v profilu, že by klidně mohlo jít o Mortal Kombat 11. Jenže to stejně nikdo nebral moc vážně a nyní už není prostor k pochybám.

Na internetu se totiž objevil plakát na dvojku Injustice s logy Warner Bros. Games a NetherRealm a sloganem “Every Battle Defines You”. Oznámení pokračování povedené komiksové bojovky z roku 2013 je tak nepochybně na spadnutí. Obrázek se jako obvykle nejprve objevil na Twitteru a později jej v lepší kvalitě zveřejnil server Polygon. Plakát zachycuje souboj Batmana a Flashe a pochází podle dosavadních informací z obchodu GameStop, který jej bude jako bonus přidávat k předobjednávkám.

Ed Boon v reakci na únik na svém kanálu Twitteru řetězec GameStop “vyškrtl” ze seznamu pozvaných hostů na fiktivní party, čímž vlastně pravost informací potvrdil a celý únik legitimizoval.

Zdroj: VideoGamer

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 8. 6. 2016 v 12.30

Proč se vůbec snažit to vydávat na PC, kdo jim to bude kupovat? Už vydali 3 hry na PC, ani jedna nejde hrát po Internetu, a s DLC bojovníky k MKX se na PC vykašlali úplně. Celej žhavej si od nich něco dalšího koupit, haha. xD

Nahlásit nevhodný obsah