Další Resident Evil může být Revelations 3

24. květen 2016 12:26 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (6)

V rámci oslav 20. narozenin série Resident Evil zveřejnil Capcom další video, které se věnuje spin-offu Revelations. Šéfem vývoje druhého dílu byl Jasuhiro Anpo a producentem Mičiteru Okabe. Oba se sešli před kamerou, aby probrali mimo jiné možnou budoucnost Revelations.

“Rád bych pokračoval s Revelations coby vedlejší sérií,” prohlásil Okabe s tím, že jednou z nejlepších věcí na ní je schopnost vrátit do hry méně používané postavy. “A také nás nechává prozkoumat příběhy mezi událostmi hlavních her,” doplnil. Okabe se domnívá, že je to právě hororovější pojetí ve srovnání s novými díly číslované řady, které se hráčům na Revelations líbí. A pokud budou podle něj vývojáři dělat hry s tímto vědomím a pamatovat na fanoušky, i ti si je budou užívat.

Anpo zase věří, že Revelations umožňují autorům pracovat s prvky, které by nefungovaly v hlavní sérii. Všechno tedy nasvědčuje tomu, že se kromě sedmého dílu a celé řady remasterů a remaků můžeme těšit také na oznámení nových Revelations. Koneckonců to podle některých fanoušků naznačuje i závěr druhého dílu. A hráči odkojení původními díly dají určitě raději přednost tomuto spin-offu před experimenty typu Umbrella Corps nebo Resident Evil: Operation Raccoon City. Nebo se snad pleteme?

Zdroj: SegmentNext

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20838584
RomanK47 napsal 24. 5. 2016 v 15.37

Jo nový Revelations bych bral, jedničku i dvojku jsem žral prostředí, atmosféru atd. a pak strávil hodiny a hodiny v Raidu. To hlavní díly RE už mě nijak moc nebavily a Mercenaries už vůbec ne, ani ten slavný RE4 mě nijak nezaujal.

Nahlásit nevhodný obsah

20894625
HusarMarek napsal 24. 5. 2016 v 13.27

Sranec hra !!!!!! ja chci Left 4 Dead 3

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 24. 5. 2016 v 13.22

No jo. Slant Six Games... Žádná z jejich her nijak extrémně neoslnila. Ani ty zpropadené Socomy ne. Mockrát jsem nechápal, proč Capcom se svojí megaznačkou zachází jako s hnojem. Tak snad se blýskne na lepší časy...

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 24. 5. 2016 v 13.17

Umbrella Corps nebo Resident Evil: Operation Raccoon City. Capcom udělal chybu, kterou několikrát poté úspěšně zopakoval, a to že předal vývoj firmě ze západu s nulovými zkušenostmi. V ideálním světě by se domluvil s Blizzardem a ten by online Residenta zpracoval a né s nýmandy z Arizonské pouště, co mají za sebou několik konverzí mobilních her. Plus jeden z nich udělal kalkulačku pro Windows '93. Že žádný windows '93 nejsou ? No to on nevěděl :).

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 24. 5. 2016 v 12.55

Rozhodně si to nekoupím. Zatím žádná z vedlejších sérií RE mě neoslovila natolik, abych jí věnoval čas. Zato hlavní díly jsem hrál všechny a těším se samozřejmě i na nový - sedmý díl :-)

Nahlásit nevhodný obsah