Projekt Ukulele se mění na Yooka-Laylee

1. květen 2015 10:21 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (3)

Duchovní nástupce hopsaček Banjo-Kazooie už zná své jméno. Yooka-Laylee (jako anglicky "ukulele") bude dobrodružství chameleona Yooky a netopýra Layleeho, jejichž design měl na starosti Steven Mayles, tvůrce Banja, Kazooieho i novodobé opičí rodinky z Donkey Kong Country.

Od hry můžeme čekat klasickou 3D akční plošinovku, ve které budeme prohopsávat světem a bojovat s nepřáteli. Yooka dokáže používat svůj jazyk k dosažení vzdálených míst, zatímco Laylee dokáže se svým parťákem chvílí letět ve vzduchu nebo zaútočit na nepřátele ultrazvukem.

Video ze hry můžete najít na IGN, kteří od tvůrců z Playtonic Games dostali exkluzivní možnost přijít s novinkou jako první.

Yooka-Laylee také dnes zamíří na Kickstarter, kde vývojáři doufají, že nasbírají dostatek financí na zaplacení celého projektu. Celá hra na Kickstarteru vyjde na 15 dolarů, ale zájemci budou mít možnost si připlatit za soundtrack, art book nebo speciální edici, která bude odkazovat na kořeny Banjo-Kazooie na Nintendu 64.

Yooka-Laylee by mělo vyjít na PC, PS4, Wii U a Xbox One.

Zdroj: IGN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 3. 5. 2015 v 00.21

Jen tak pro zajímavost, už mají přes milión liber na Kickstarteru.

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 2. 5. 2015 v 22.51

to vypada hodne blbe, jak bezi a na hlave mu zavazi ten netopejr, vylozene prekazi ve vyhledu... treba takovej ratchet a clank to vymysleli uz davno, pokud tady aspon nezmeni kameru, tak je to dobrej blbakov ...

Nahlásit nevhodný obsah

20841627
Silesian napsal 1. 5. 2015 v 12.15

Ten fialový netopýr mi hodně připomíná Stitche.

Nahlásit nevhodný obsah