Podívejte se na obří svět v Xenoblade X

27. duben 2015 09:44 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (3)

Sci-fi akční RPG Xenoblade Chronicles X odhalilo další pohled na svoji rozlehlou planetu Miru. Zde ztroskotala vesmírná loď White Whale s poslední lidskou posádkou, která přežila zničení Země. Z rychle vybudovaného útočiště New Los Angeles se hráči vydají na průzkum neznámé planety a jejích pěti masivních kontinentů.

V osmiminutovém videu tvůrci z Monolith Software předvedli rozmanitou a různorodou krajinu, ve které nejsou hráčům kladeny žádné bariéry. Otevřený svět nabízí hráčům možnost se vyšplhat na kteroukoliv horu nebo prozkoumat záhadnou strukturu, která se tyčí na obzoru. Ať už pěšky nebo ve Skellu, obřím robotovi, který se dokáže přeměnit v rychlé vozítko, se budeme moci vydat kamkoliv, kam si budeme přát.

Po planetě jsou rozházené buňky s lidmi, které odpadly z White Whale, zatímco klesala z orbitu. Naším úkolem bude tyto buňky najít a zachránit uvězněné pozemšťany. Kromě toho však bude třeba zakládat průzkumná stanoviště, navázat kontakt se zdejšími obyvateli, vypořádat se s divokou faunou v real-timových soubojích a začít těžit surovinu miranium, která se hodí jako palivo pro pozemské technologie.

Xenoblade Chronicles X vycházejí na Wii U tento týden v Japonsku a západní vydání je plánované ještě v rámci tohoto roku.

Zdroj: Vlastní

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20860885
Corvus von Corax napsal 28. 4. 2015 v 10.41

Test...

Nahlásit nevhodný obsah

20874167
fortrens napsal 27. 4. 2015 v 15.01

Tu hru bych si zahrál, jelikož vypadá docela dobře, problém je, že to vydávají na tak retardované konzoli :/

Nahlásit nevhodný obsah