Sporty z Wii Sports se vrací v HD kabátku

18. září 2013 17:55 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (0)

Nintendo dnes mluvilo nejen o Wii Fit U, ale také o sportovní kompilaci Wii Sports, která pomohla prodat miliony kusů původního Wii. Na Wii U se různé zábavné disciplíny vrátí ve vylepšené HD podobě v rámci Wii Sports Club. Tenis a bowling se na eShopu objeví už 7. listopadu, baseball, box a golf budou následovat v dalších měsících.

Nové verze známých sportů budou mít vylepšené ovládání s Wii MotionPlus, hráči se dále mohou těšit na online multiplayerový versus mód, který má mít podobu soupeření v rámci různých národních či regionálních klubů, kam se hráči budou moci zaregistrovat. Žebříčky by měly podpořit soutěživost.

Nintendo stejně jako u Wii Fit U nabídne trial verzi, tentokrát však pouze na jeden den. Po jeho skončení si můžete koupit jednodenní poukaz na hraní všech sportů za 2 dolary, nebo získat zvolený sport na stálo za 10 dolarů. Zda bude možné zakoupit nějakou levnější kompilaci (všech 5 disciplín dohromady vyjde na 50 dolarů) zatím není jasné. Nintendo tak zkouší novou alternativu monetizace svých titulů a my jsme velmi zvědavi, jak s ní bude úspěšné.

V přiloženém video pořadu Nintendo Direct uvidíte Wii Sports Club až v jeho závěru.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!