Série Resident Evil slaví patnáctiny

6. duben 2011 17:50 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (1)

Když Capcom v roce 1996 vydal první díl série Resident Evil, pravděpodobně nikdo z jeho zástupců netušil, jak úspěšná série právě odstartovala. Po patnácti letech strávených ve společnosti zombíků si tato japonská společnost může mnout ruce a oslavovat více než 45 milionů prodaných kopií s logem Resident Evil. Navíc se zdá, že slavnou sérii čekají další dobré roky, v přípravě je totiž hned pět různých titulů této značky.

Právě jejich přehlídka je hlavním motivem videa, které Capcom zveřejnil k narozeninové oslavě. Můžete se tak podívat na mix záběrů z HD remaků Resident Evil Code: Veronica X a Resident Evil 4 pro Xbox 360 a PlayStation 3 a z her pro nový handheld Nintendo 3DS - Resident Evil: The Mercenaries 3D a Resident Evil Revelations. Ve videu se také krátce mihne nedávno odhalený titul Resident Evil: Operation Racoon City pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3, který by měl místo strachu nabídnout více střílení a sérii přenést trochu jinam.

Celkem se tedy na útok na naše peněženky připravuje hned pět různých her, na jakou z nich se nejvíce těšíte?

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836759
lefiath napsal 7. 4. 2011 v 10.09

Nemá cenu se těšit ani na jednu. RE už dávno je něco jiného, řekl bych spíš DK, alias Dojná Kráva.

Ale pokud to nebude zas koridorovka, předělávka dvojky by nebyla špatná - obávám se že ale z větší části půjde jen o vizuální změny.

Editováno: 7. 04. 2011 v 10.13

Nahlásit nevhodný obsah