Nintendo nehodlá zlevňovat po vzoru konkurence

31. srpen 2009 12:49 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (3)

Firmy Sony a Microsoft své konzole zlevnily, tudíž se čekalo, zda s něčím podobným vyrukuje i Nintendo, byť k tomu nemá sebemenší důvod. A jak jte asi vytušili, žádné zlevnění Nintenda Wii se v nejbližší době nechystá. Potvrdila to zaměstnankyně americké pobočky, Denise Kaiglerová, která se nerozpakovala přidat ještě něco marketingového balastu navrch. "Jako firma jsme se vždy snažili, abychom našim zákazníkům přichystali co nejvíc zábavy a ty nejlepší hry. Díky tomu jsme už druhým rokem nejprodávanější videoherní konzolí ve Spojených státech."

Následují další dva odstavce o tom, jak je Nintendo super a jak moc se mu povedlo prorazit i do domácností, které za normálních okolností o hry ani nezaškobrtly. Denise dále prozradila, že Nintendo očekává o letošních vánocích další nákupní horečku po všem, co na sobě bude mít logo Nintenda a to díky hrám jako Wii Sports Resort, Metroid Prime: Trilogy, Wii Fit Plus a New Super Mario Bros. Wii. Stručně a jednoduše, Nintendo nemá sebemenší důvod proč zlevňovat, když se jeho zboží prodává na krámech stejnou rychlostí, s jakou mizí z regálů čerstvě napečené rohlíky. Proto je třeba se spoléhat pouze na lokální slevy našich distributorů, které s pozvolna přicházející dobou vánočních svátků jistojistě přijdou.

Zdroj: VG247

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
8200722
vithek napsal 1. 9. 2009 v 01.20

Dyť Ninetndu rapidně - minimálně ve druhém kvartálu - propadly prodeje...Takže "Stručně a jednoduše, Nintendo má důvod jak hrom, proč zlevňovat".

P.S. Ty americký slepice by klucí japonský vůbec neměli pouštět "do éteru". To jsou vždycky hlášky... a vždycky si vzpomenu na předloňskou E3 a vyvalenou tiskovku MEJD IN JŮESEJ

Nahlásit nevhodný obsah

20812087
Lykantrop napsal 31. 8. 2009 v 13.24

A proc by meli ?

Nahlásit nevhodný obsah

20828568
Ursus napsal 31. 8. 2009 v 13.22

Tak ony ceny lokálních prodejců konečně klesají tam, kde je svět má už dlouho. Každopádně já přeju Nintendu jen to nejlepší, u jejich konzolí se skutečně bavím, ať už jde o DS nebo Wii.

Nahlásit nevhodný obsah