Studio Grasshopper pracuje na riskantním projektu

17. červen 2009 13:43 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (1)

Vývoj videoher je riskantní byznys. Nikdy si nemůžete být jisti, že se hra bude líbit takovému počtu lidí, že se vám vrátí peníze do ní vražené. Pokud se tedy vaše hra nejmenuje Grand Theft Auto nebo Call of Duty, že. Studio Grasshopper má s podivními hrami, které si skoro nikdo nekupuje své zkušenosti. Jejich No More Heroes pro Wii sice byla vcelku fajn, ale námět byl, přinejmenším, podivný. To je ale nezastavilo ve vymýšlení dalších podivností. Aktuálně prý pracují na PS3 exkluzivním titulu, který by měl být ještě podivnější. Měl by být dokonce tak úchylný, že by měl vydavatelskou společnost Marvelous Entertainment přivést na pokraj bankrotu, pokud ho programátoři dokončí skutečně tak, jak si předsevzali.

"Pokud tu hru fakt uděláme, tak končíme, protože si ji prostě nikdo nekoupí, tohle bude šílený!" rozhazoval rukama Yasuhiro Wada z Grasshopperu. "Pracujeme na tom, ale jestli nás nikdo nezastaví, tak to bude fakt veliký risk. Zatím vám o tom nic nemůžu říct, protože to je veliké tajemství, sorry", řekl v rozhovoru pro Siliconeru. Dost možná se jedná o hru Kurayami (japonsky "Temnota"), o němž se ve spojení s Kobylkami a PS3 hovořilo už dříve. Ale teď vážně - ukažte nám co to je! Okamžitě!

Zdroj: CVG

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20799309
Lupulin napsal 18. 6. 2009 v 08.11

pro me je to jasna vec i kdyb to bylo sebe uchylnejsi...uchylbosti sou to co ve hrach ma byt a to co dela z her hy...No more Heroes byla paradni parba a kobylky mají koule!!!

Nahlásit nevhodný obsah