Oficiální ceny Wii příslušenství

28. listopad 2006 14:29 / sleepless. / Novinky / Diskuze (3)

Zájemci o Wii si už ceny příslušenství pro tuto konzoli zjistili zcela určitě na stránkách webových obchodů. Pro nás jsou však směrodatné pouze informace oficiální, které dnes zveřejnila společnost Conquest. Podle nich bude stát Wii remote 1399 Kč, Nunchuk ovladač 699 Kč a klasický ovladač taktéž 699 Kč. K dispozici přitom bude i speciální verze Wii remote ovladače, k níž bude přibalena kompilace miniher Wii Play a to celé bude stát 1599 Kč. Co se kabeláže týče, tak komponentní kabel k použití s HDTV bude stát 999 Kč a klasický RGB kabel rovněž 999 Kč. Cena her se bude pohybovat mezi 1499 – 1999 Kč. Kamenné i online obchody budou samozřejmě z výše uvedených cen vycházet, ale dá se očekávat, že si je trošku upraví směrem dolů. V rámci boje o přízeň zákazníků nabídnou ceny o pár desítek korun nižší, což sice není moc, ale každá ušetřená koruna se počítá. Není snad třeba dodávat, že budou všechny výše uvedené produkty k dispozici až od 8. prosince, což je den oficiálního launche Wii v Evropě, potažmo i v České Republice.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
7127564
libor.bibo napsal 29. 11. 2006 v 19.29

Když by cena šla níž (o celkem hodně), tak bych si to i koupil, ale počkám chvíli než se to trochu rozšíří a objeví se více her apod.

Nahlásit nevhodný obsah

14412431
ElDoRado1239 napsal 29. 11. 2006 v 06.49

Dáš něco kolem 13000 za celej set a to nunchaky nepotřebuješ, víc her je vůbec nepoužívá. Tuším hned například Wii Sports, Monkey Ball a určitě i další. A ta cena určitě půjde ještě dolů, je to jen launch, na kterým si čeští prodejci chtějí vydělat. No a kabeláž určitě vyjde i nějaká neznačková za stovku.
GameCube + 4 ovladače + 4 GBA na Final Fantasy Crystal Chronicles taky nevyšly zrovna levně, no ne ? :)

Nahlásit nevhodný obsah

8200722
vithek napsal 29. 11. 2006 v 01.27

To si dělaj srandu ne ?! To je ta levná konzole ? Když tak počítám , tak Amíci to mají o třetinu levnější a i v eurech je cena nižší než u nás!!!!!!! My jsme strašně bohatej národ , když máme vyšší ceny než v USA a EU. Tak - Koupím Wii , kam dali jeden blbej ovladač - potom další 3 ,aby se mohlo pařit pořádně ve 4 (což je myslím největší výhoda konzolí), potom 3 nunchaky (to je fajn, že to prodávají zvlášť , když jeden bez druhýho je úplně na nic) a nakonec , když budu chtít nedej bože kabel tak dám za kus drátu další 1000. Cena her je nehorázně vysoká - celou dobu bylo plno keců o tom , jak bude Wii laciný a nakonec prr.
Já největší fanda Nintenda široko daleko a budu sušit hubu, protože bych do toho musel vrazit 20 litrů aby to bylo tak, že budu mít pár her a plnohodnotný příslušenství! A další věcí je , že starý hry to virtual console by měly být zadarmo , maximálně za ty hvězdičky, který nintendo dává na kartičkách do her.
Je to pěkný, ale zas....ě drahý !

Nahlásit nevhodný obsah