Worms: A Space Oddity - trailer č. 4

Worms: A Space Oddity je další titul v nekonečné sérii od Team17, který je určen jen a pouze pro konzoli Wii. Hra bude samozřejmě využívat wiimote i nunchuk ovladačů a kromě klasické strategicko-akční hratelnosti nabídne nové multiplayer i singleplayer módy. Další novinkou je nový výtvarný styl, který bude – jak naznačuje název – hozen tak nějak do sci-fi. Očekávat můžeme i nová prostředí, i hlášky červů a samozřejmě také sadu miniher, jež snad nemohou chybět v žádném Wii titulu. Seznámení s hrou a pochopení základních pravidel boje by měly usnadnit in-game hinty a kompletně předělaný interface. Co se multiplayeru týče, tak bude naštěstí podporován v místní i online variantě, kde spolu budou moci bojovat až čtyři hráči z různých koutů světa či alespoň daného kontinentu. V tomhle balíčku, který vám dnes předkládáme představuje hned pětici videí, která se zaměřují na jednotlivé vybrané zbraně.

14. 3. 2008 v 22.59 Platforma: Wii Popularita: 96 Velikost: 37.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Worms: A Space Oddity - trailer č.3

Nový trailer z dalšího pokračování slavné, nicméně možná už poněkud vyčpělé série Worms, tentokrát nesoucí podtitul "A Space Oddity". Vyjde pro konzoli Wii.

29. 2. 2008 v 23.12 Platforma: Wii Popularita: 105 Velikost: 10 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Worms: A Space Oddity - video č.2

Sic jen 42 vteřin krátké in-game video, zato střižené v dynamickém střihu. Obsahem je jednak pohled na klasickou hru Worms, ale také důraz na party minihry ušité na míru právě Nintendu Wii.

25. 10. 2007 v 23.59 Platforma: Wii Popularita: 330 Velikost: 42.35 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Worms: A Space Oddity

Krátký, ale o to výřečnější trailer na nový přírůstek do rodiny vraždících červů, který se po několika letech 3D experimentů vrací zpět do pohledu ze strany (kterýžto byl pro Worms vždy nejlepší). Bude nám představeno spousta nových zbraní (mimo jiné létající talíř) a návrat hlásí klasiky, jako homing missile, nebo super-ovce.

17. 10. 2007 v 10.48 Platforma: Wii Popularita: 149 Velikost: 5.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout